Castle Party - Szatan na dyskoteceWriten at: 2011-05-08 00:51:21
Matko słonia, z tych tekstów wynika, że jestem najbardziej plugawym i szatańskim pomiotem śpiewającym z ambony :D W życiu bym nie przypuszczał, że powstaną w internecie strony czy teksty rozsiewające takie absurdy - rozumiem, że wychylanie się poza ogół stada zawsze stanowiło sprawę niewygodną dla naszych pasterzy, ale to zaczyna być groteskowe w momencie, kiedy jakiś ultrakatolicki gość na facebooku zapodaje link do teledysku Rammsteina. A jak pomyślę, że twórcą fantasy był człowiek przyjmujący codziennie komunię świętą ogarnia mnie prawdziwa zgroza :D Czas się przeżegnać i włączyć X-fusion na dobranoc ;)


------------------------------------------------
Wielebny_Wampir

Author: Wielebny_Wampir

PM E-mail
Writen at: 2011-05-08 13:50:18
Takie artykuły przypominają mi podrzucane dobre kilka lat temu na wycieraczki mini-gazetki katolickie linczujące m.in. szeroko rozumianą muzykę rockową, niezłe perełki można było tam znaleźć. ;)
------------------------------------------------
thechaoskittie

Author: thechaoskittie

PM E-mail
Writen at: 2011-05-08 14:37:39
Na poważnie. Jak to jest, że pewien klub zmusza admina do usuwania postów i kieruje sprawę do Policji za pomówienie, a inni "pomawiają" i są bezkarni?
------------------------------------------------
evac

Author: evac

PM
Writen at: 2011-05-09 19:01:17
Ale pisałem wcześniej, że wysłałem pismo do tego periodyku, dostałem wystarczającą odpowiedż, żadną, ale chciałem przeprosin to je miałem.
Klub procesuje sie z organizatorem koncertu, my to zdjeliśmy na prośbę klubu, wystarczyło nam ich tłumaczenie, nikt nas po sądach nie ciąga:)
Nikt admina do niczego nie zmuszał. Nie tylko my to zdjeliśmy.Inne fora również.


Added: 2011-05-09 19:01:17

Można się nawet odchudzać gotycko:)
http://castleparty.com/files/kasiaklich.jpg
------------------------------------------------
Pozdrawiam
Krzysztof Rakowski
Krzysztof Rakowski

Author: Krzysztof Rakowski

PM E-mail