Castle Party - Co sądzicie o nowej stronie festiwalu?Writen at: 2011-03-20 22:03:31

Quote - Ataru:
To bylo byc tak odwaznym i powiedziec o tym na starym forum, a nie po pol roku odswiezac dawno skonczony temat.Odważnym? :) Niby po co? A za klawiaturą komputera każdy jest wielce odważny.
Na starym forum byłem ledwie chwilę, więc jakoś nie zauważyłem opisywanej sytuacji. Nie miewam objekcji przed krytyką, czekogoklwiek i gdziekolwiek, ale w moim przypadku byłaby to krytyka odrobinę nie na miejscu - sam wypowiadam się na forach w prawie każdym poście (jeżeli sie wypowiadam - niektóre fora jedynie obserwuję) i z reguły dość często (jeżeli nie robię sobie kilkutygodniowych wakacji w odludnej, i koniecznie pozbawionej ludzkiej ingerencji, puszczy).

Quote - Co do strony - ktos gdzies kiedys cos wspominal o skinach? Bo mnie osobiscie te kafelki z kibla dalej w tle i ta oczojebnomroczna biel odstraszaja. Tak, licze na cos gotyckiego, chce mrok, krwista czern, czy co tam sobie jeszcze chcecie. Nie mam wielkich wymagan, jak dla mnie - wywalic mi ten brud z tla, zmienic owo tlo na kolor pure black i ja osobiscie bede zachwycony. A wspominam o tym, bo chyba bez jekow sie nie obejdzie i nie doczekam sie.Strona może i czytelna, ale przerażająco jasna, nie mogę się nie zgodzić. Krwista czerń brzmi interesująco, najlepiej czcionka krwią pisana. ;) A mi w sumie i tak wszystko jedno, bywam i na ciemnotlistych i jasnotlistych forach, nie przywiązuję do tych szczegółów większej wagi. Choć białe tło, i jeszcze nie daj Boże aniołki w rogach [w rogach strony nie z rogami ;) ] są TU odrobinę nie na miejscu. Alexander
------------------------------------------------
Alexander

Author: Alexander

PM
Writen at: 2011-04-10 16:36:52
Odnośnie radio - jeśli ten "dżingielek" mówiący o tym, że to "oficjalna stacja castle party" będzie mówił "Kastel" to chyba wykituję. Jakby chciał powiedzieć "Kasztelan".
------------------------------------------------
Nihil*

Author: Nihil*

PM E-mail