Castle Party - Muzyka, ludzie, zjawisko - czytaliście?Writen at: 2011-09-02 12:44:49
No właśnie... czytakiście ? co myślicie ?
ja przeczytałam, nawet mi się podobało ;) kiedy wieczorkiem siadałam do książki czułam się jak bym była znów w Bolkowie... po zamknięciu oczu słyszalam głosy i widziałam ludzi wszechobecny entuzjazm ahhh zapach nadchodzącej nocy kiedy wiem że do rana będe szaleć w klubach

Kiedy książka zbliżała się do końca czyłam ucisk w gardle jak kończące się CP...

Może to sprawa mojej natury ale książka wyzwoliła we mnie troche emocji.. pare chwil nostalgii

a tak nawiasem jest napisana tak tak... swojsko, po załadowaniu dołączonej płyty czułam się jak bym porzyczyła ją od starej kumpeli ;)
------------------------------------------------
Black_Lady

Author: Black_Lady

PM
Writen at: 2011-09-02 21:11:52
Ja też oczywiście czytałem tę książkę i u mnie także wywołała dużo pozytywnych emocji . Ta książka jest po prostu rewelacyjna , to jest kompendium wiedzy o Castle Party . Każdy , kto przyjeżdża na Castle Party powinien obowiązkowo ją przeczytac .
------------------------------------------------
Dark Egon
Dark Egon

Author: Dark Egon

PM E-mail Www
Writen at: 2011-09-10 12:25:58
Cześć. Może ktoś będzie zainteresowany faktem: posiadam kilka sztuk tej unikatowej książki (oczywiście z płytą i zakładką), które mogę odstąpić po niższej cenie. Powiedzmy 20 zł + 10,50 zł (koszt przesyłki pobraniowej). Ewentualnie 20 zł + 5 zł (koszt przesyłki poleconej – w przypadku wpłaty na konto bankowe). Książek jest konkretnie cztery, więc kto pierwszy – ten lepszy :) Pozdrawiam. Marta. Mój e-mail: [email protected]

------------------------------------------------
martamark

Author: martamark

PM E-mail
Writen at: 2011-10-24 13:21:35
Moje doznania na temat tej książki są tak samo pozytywne:) Super książka i każdy, kto przyjeżdża na CP musi ją przeczytać... nawet ci, którzy jeszcze się wahają z przyjazdem na CP:) Gdy przeczytają tę książkę, będą już 1000 % pewni przyjazdu na festiwal:)
------------------------------------------------
Vampiria
Vampiria

Author: Vampiria

PM E-mail
Writen at: 2011-11-20 22:44:41
Poproszono mnie, bym napisał kilka słów o tej książce. Czynię to z przyjemnością. Cóż mogę napisać: ZGADZAM SIĘ W 100% Z POPRZEDNIKAMI. KSIĄŻKA REWELACYJNA!!! Właśnie tak sobie wyobrażałem książkę o naszym festiwalu!! W książce zawarta jest sama prawda, kwintesencja CP. Wchodząc w szczegóły podzielam te same spostrzeżenia co autorzy książki. Polecam wszystkim, obowiązkowa lektura każdego fana gotyku. Pozdrawiam wszystkich.

p.s. Mam jednak nadzieję, że powstanie jeszcze niejedna książka o CP.

Widzimy się jak zwykle w lipcu ;)

Rafał
------------------------------------------------
Rafciu1981

Author: Rafciu1981

PM E-mail