Castle Party - Voltaire - propozycja na Castle Party 2013Writen at: 2012-09-02 03:33:38
Witam Was moi mili.
Chciałbym poinformować Was o tym, że od jakiegoś czasu wraz z moją przyjaciółką zrzeszamy fanów króla Gotyku Voltaire. Wyraził on chęć przyjazdu do nas.
Z tego, co moja znajoma otrzymała, potrzebna jest wiedza ile osób byłoby gotowych stać pod sceną kiedy on będzie grał. Dla osób zainteresowanych:

http://demonfoe.blogspot.com/2012/07/o-voltaire.html - opis działalności Voltaire, innymi słowy - z czym powinno się go jeść

http://www.youtube.com/user/VoltaireMusicPage?feature=g-user-c - jego konto na YouTube abyście mogli zaznajomić się z jego muzyką

Jeżeli przypadł Ci do gustu Voltaire polub nas na facebooku http://www.facebook.com/events/485375684810868/ i dołącz się. Im nas więcej tym weselej!
------------------------------------------------
DemoFoe

Author: DemoFoe

PM E-mail Www
Writen at: 2012-09-04 15:43:14
Tak się zastanawiam, czy na CePie Voltaire byłby czymś więcej niż tylko ciekawostką. To jest artysta na wskroś amerykański, u nas znany chyba dość wąskiemu gronu i to bardziej jako autor książek niż muzyk. Bez dobrej znajomości angielskiego lub przynajmniej znajomości tekstów nie ma co robić na jego koncercie. Jakby już ktoś miał zabawiać Polaków, to ideałem byłby wg mnie Spięty ze swoimi Antyszantami. Nie dość, że wykonanie na najwyższym poziomie, to jeszcze piękne, intuicyjne w odbiorze teksty.
------------------------------------------------
Sainkho

Author: Sainkho

PM E-mail
Writen at: 2012-09-06 19:43:29
Ot, wąskie grono, w sam raz, żeby upchnąć je w jakimś przytulnym kościele.. :)
------------------------------------------------
http://www.lastfm.pl/user/Elfeadan
Eath

Author: Eath

PM E-mail