Castle Party - CP2017 - propozycjeWriten at: 2016-02-12 10:00:02
skoro o cp16 wszystko lub prawie wszystko wiemy to może jakieś przedbiegi w temacie cp17 ;)

co do headlinerów to po wydaniu nowych płyt są:

The Cult


Killing Joke


Savages


IAMX------------------------------------------------
MK999

Author: MK999

PM
Writen at: 2016-02-11 10:24:10
Sarkastycznie : obstaw swoimi propozycjami jeszcze rok 2018, 2019 i tak dalej, a co?, nie można?, kto ci zabroni ???
Na serio : proponuję zamknąć wątek aż do czasu zakończenia festiwalu CP 2016. Podniecanie się, kto mógłby wystąpić za rok, dwa itd. w sytuacji, gdy do końca nie wiadomo, kto wystąpi w tym roku, jest infantylne i naiwne. Propozycje wymieniane w tym wątku są wszak tak naprawdę skierowane do Organizatora, to mają być nasze sugestie dla Niego, kogo chcemy oglądać i słuchać w Bolkowie a to chyba przesada i niezręczność wymagać od p. Krzysztofa, aby już TERAZ rozpoczynał jakieś rozmowy lub targi z zespołami. Który zresztą zespół zgodziłby się na negocjacje dotyczące tak odległych terminów??? A że mam rację co do tego, że z tegorocznym CP do końca nic nie będzie wiadomo, bo wypadki "chodzą po ludziach" niech świadczy sytuacja z THE GARDEN OF DELIGHT, który na pierwszy swój występ do Bolkowa (rok 1999 lub 2000) nie dojechał, bo został zbyt długo zatrzymany na granicy niemiecko-polskiej, zaś drugą próbę występu w Bolkowie (2001) uniemożliwiła mu pamiętna burza i dopiero trzecie podejście (2003) okazało się skuteczne. Cieszmy się z zapowiedzi na ten rok a z planami na przyszły zaczekajmy do końca lipca !!!
I jeszcze na koniec uwaga: obserwując forum od ok. 5 lat zauważyłem, że wielu forumowiczów w tym wątku (propozycje na CP rok...) bezrefleksyjnie popisuje się swoimi gustami muzycznymi wrzucając - jako swoje propozycje- nazwy wykonawców niekiedy kuriozalne, a tak naprawdę mają oni festiwal w głębokim poważaniu i nie kryją się specjalnie z tym, że tu przyjeżdżają. Przypomina to mniej więcej sytuację meblowania cudzego mieszkania wg swojego gustu. Na popisywanie się swoimi muzycznymi fascynacjami, wynajdywanie dawno zapomnianych wykonawców itp. działania, są na tym forum inne wątki. Przykładem takich nonsensownych propozycji jest pojawiające się co jakiś czas żądanie o MILA MAR- zespolik, który wieki temu wydał trzy takie sobie płytki (ostatnia z 2003) i zniknął w odmętach niepamięci albo o THE MERRY THOUGHTS (muzyka zacna, ale ostatni ślad działalności pochodzi sprzed 20lat!!!!!) albo o mój ulubiony SOPOR AETERNUS (który jest projektem studyjnym a Varney nie raz ogłaszał w wywiadach, że nigdy nie wystąpi na żywo).
PS. A swoją drogą najnowsza płyta KILLING JOKE "Pylon" jest zaje...fajna, po raz kolejny potwierdza klasę i pozycję tego zespołu i gdy przyjdzie czas- też będę się dopominał o jego sprowadzenie do Bolkowa, na przykład w 2017 roku...


Added: 2016-02-11 10:24:10

Upsss, w zdaniu rozpoczynającym się od słów "I na koniec uwaga..." miało być "...i nie kryją się specjalnie z tym, że tu NIE przyjeżdżają", sorry za błąd !
------------------------------------------------
Aeternus

Author: Aeternus

PM
Writen at: 2016-02-11 16:53:00
Też bym nie przesadzał z tymi propozycjami na 2017, należy najpierw ocenić edycje 2016, które koncerty przyciągną prawdziwe tłumy, a które okażą się klapą, jako wieloletni uczestnik festiwalu wiem, że są zespoły którymi tu na forum lub fb. zachwyca się bardzo wiele osób, a realnie na ich koncerty przychodzi może z 20 osób, są także zespoły na których ciągle wiesza się psy, a na ich koncerty przyjdą tłumy ;-) (prawda jest bowiem taka że tu ciągle na forum czy fb wpisują się te same osoby, a większość uczestników CP, ani tu, ani tam się nie wpisuję) ja nawet mógłbym obstawić jaki zespół w tym roku przyciągnie pod scene największe tłumy i bynajmniej nie jest to ulubiony zespół większości osób z tego forum... ;-) tak więc o kolejnych propozycjach porozmawiajmy po zakończeniu CP 2016 ;-)
------------------------------------------------
Kto zna się na wszystkim, nie zna się na niczym
Vlad TepeS

Author: Vlad TepeS

PM E-mail
Writen at: 2016-02-13 13:21:18
Temat edycji 2017 może zaczniemy po tegorocznej edycji. Dajmy organizatorom skupić się na bieżących tematach.
Forum niestety nie daje opcji zamknięcia tematu, ale proszę o danie sobie na wstrzymanie do końca lipca.
------------------------------------------------
"Jeśli kłócisz się z idiotą, najprawdopodobniej on robi właśnie to samo."
Andy

Author: Andy

PM
Writen at: 2016-02-13 19:41:15
Jeszcze poczekajmy, jeszcze się nie spieszmy:)

Prawie pół roku do edycji w 2016 dajmy czas organizatorom, choć oni pewnie już jakieś pomysły mają.

A co do propozycji n wiele przyszłych lat, to jest już mój wątek o legendach:) no i wystarczy popatrzeć na propozycje z 3 czy 4 ostatnich lat, wypisywanie już od teraz kolejnych nie ma chyba na razie sensu.
------------------------------------------------
tecumseh

Author: tecumseh

PM E-mail
Writen at: 2016-07-05 13:31:48
My już o tym myślimy i jest taka opcja:
PETER MURPHY - w pełnym składzie z Budgie na bębnach(Siouxie i Juno Reactor)
taki bauhausowy set, rockowy(w łodzi ma być accoustic)


------------------------------------------------
Pozdrawiam
Krzysztof Rakowski
Krzysztof Rakowski

Author: Krzysztof Rakowski

PM E-mail
Writen at: 2016-07-04 14:33:16
To dobrze, że myślicie :)
I Petera Murphy'ego w takim zestawie bym się ani chwili nie wahał. Brać już nawet teraz, jeśli jest taka opcja!
------------------------------------------------
Robert

Author: Robert

PM
Writen at: 2016-07-04 18:03:44
Popieram :-)
------------------------------------------------
Kto zna się na wszystkim, nie zna się na niczym
Vlad TepeS

Author: Vlad TepeS

PM E-mail
Writen at: 2016-07-05 11:02:37
Cudownie!! To by było spełnienie marzeń <3 Peter będzie w Łodzi w wersji akustycznej, więc nikt nie będzie argumentu przeciw :)
------------------------------------------------
Maria

Author: Maria

PM E-mail Www
Writen at: 2016-07-05 12:44:16
Peter Murphy - strzał w 10!

Niech tak się zacznie budowanie składu na 2017 jako dobry znak, że dorówna on doskonałemu składowi w tym roku albo jeszcze go przebije.

Brawo!
------------------------------------------------
pozdrowionka
pinkdotR
pinkdotR

Author: pinkdotR

PM E-mail