Bractwo rycerskie zamku Bolków Castle Party Productions AlterNation
invite you to:
Menu
Castle Party on web
AlterNation Music Magazine radio station

Last posts


The Eden House
Pages:
1

Krzysztof Rakowski

Krzysztof Rakowski

Organizator
Writen at: 2017-06-15 13:39:37
#11763
Dokładnie jutro ukaże się najnowsza płyta niezwykłego zespołu jakim jest bez wątpienia The Eden House. Grupę tworzą muzycy z takich kapel jak : Fields of the Nephilim/NFD/Red Sun Revival /Nefilim/Bob Geldof/Van Morrison/Faith & The Muse/. Wcześniej w projekcie uczestniczyli muzycy z grup Anathema, Roxy Music czy też Pink Floyd. To już ich trzeci i chyba najpiękniejszy album zatytułowany "Songs For The Broken Ones". Z tej płyty pochodzi śpiewana przez Louise Crane piosenka "Misery" którą zespół pewnie zagra dla Was na Castle Party 2018.:)https://www.facebook.com/TheEdenHouse/?fref=mentions
------------------------------------------------
Pozdrawiam
Krzysztof Rakowski
[PM] [Email]
Vlad TepeS

Vlad TepeS

Registered
Writen at: 2017-06-15 19:14:11
#11766
No i to jest bardzo dobra decyzja, zespół na który czekałem, zespół na który warto przyjechać i na pewno przyjadę... już to jedno ogłoszenie sprawia, że skład CP 2018 jest lepszy niż w tym roku.... czekam jeszcze na potwierdzenie FAUNA, i mam nadzieje, że wrzeszczcie coś ruszy z The Birthday Massacre i wtedy na pewno będzie mi warto w karnet zainwestować :-)
------------------------------------------------
Kto zna się na wszystkim, nie zna się na niczym
[PM] [Email]
Alexander

Alexander

Registered
Writen at: 2017-06-15 23:09:47
#11767
Niesamowita wiadomość! :)
Możemy liczyć również na Monicę Richards solowo bądź z Faith and the Muse? :>

Również liczę na Faun. ^^ Zwłaszcza że ostatnia płyta Luna brzmi świetnie. :3


------------------------------------------------
[PM] [Email]
Robert

Robert

Registered
Writen at: 2017-06-19 18:24:02
#11770
Świetne wieści. W przededniu tegorocznej edycji a już jest pierwsza kapela na rok kolejny. Marzy mi się, żeby rok 2018 na CP był jakimś tam powrotem do jego muzycznych korzeni, do gotyckiego, rockowego grania. The Eden House jest tego zacnym przykładem. Oby tak dalej.
------------------------------------------------
[PM]
pinkdotR

pinkdotR

Registered
Writen at: 2017-06-20 09:15:09
#11772
Bardzo się cieszę z The Eden House i bardzo liczę na powtórkę koncepcji gatunkowej składu z roku 2016.

Dla przypomnienia: zaczęło się od ogłoszenia występu Fields of The Nephilim i dwóch wiadomych zespołów z Solar Lodge. Nawiązanie do pierwszego elementu już mamy w postaci wspaniałego The Eden House, w którym grają muzycy z FOTN. Do sukcesu potrzeba jeszcze drugiego elementu czyli zapowiedzi dwóch zespołów z Solar Lodge. W tym przypadku również wiadomo których - tych, które jeszcze nie grały i na które czekamy już dość długo. Potem już układanie składu pójdzie z górki :)

A skoro w ramach The Eden House przyjadą do nas muzycy kilku zacnych zespołów, to może jest też szansa na występ Red Sun Revival?


------------------------------------------------
pozdrowionka
pinkdotR
[PM] [Email]
Alexander

Alexander

Registered
Writen at: 2017-06-20 22:33:50
#11773
Popieram w całej rozciągłości propozycję Red Sun Revival. :)Oraz z najnowszej płyty:Więcej utworów tutaj: http://redsunrevival.bandcamp.com/ :)
------------------------------------------------
[PM] [Email]
Aeternus

Aeternus

Registered
Writen at: 2017-06-21 12:39:04
#11776
Moim szanownym poprzednikom zwracam uwagę, że temat wątku brzmi : THE EDEN HOUSE, jeśli zatem nie macie nic do powiedzenia w tym temacie, natomiast chcecie wyrazić życzenia co do składu CP 2018- proponuję założenie nowego wątku (sam wtedy się chętnie do niego przyłączę). Zaśmiecanie tematów informacjami pobocznymi powoduje tylko chaos na forum. Tak było np. chyba 2 lata temu, że nie wiedziałem w sumie, gdzie mam zamieścić swoją relację z CP, bo były otwarte 3 podobne wątki...A wracając do tematu : najnowsza płytka THE EDEN HOUSE nadeszła właśnie wczoraj prosto od dystrybutora, jest po pierwszym przesłuchaniu i jestem nią zachwycony. To dobrze, że supergrupa każe nam czekać solidne 4 lata na każdy album, ponieważ otrzymujemy dzięki temu dzieło przemyślane i skończone. No i jestem przeszczęśliwy, że panowie Carey, Pettit i Rippin w roli głównej wokalistki obsadzili tym razem moją uwielbianą Monikę Richards. Skoro wiadomo, że FAITH AND THE MUSE to już zakończona historia a solowe płyty Moniki nie mają już takiego ładunku emocjonalnego, to przynajmniej na tej najnowszej płycie THE EDEN HOUSE gwiazda Moniki miała szansę zalśnić najjaśniejszym blaskiem. Na razie pozostaje mi tylko po raz kolejny odsłuchiwać płytę, ale mam nadzieję, że za rok THE EDEN HOUSE wystąpi w Bolkowie z Moniką w składzie...
------------------------------------------------
[PM]
Alexander

Alexander

Registered
Writen at: 2017-06-21 23:20:35
#11778
Quote - Aeternus:
Moim szanownym poprzednikom zwracam uwagę, że temat wątku brzmi : THE EDEN HOUSE, jeśli zatem nie macie nic do powiedzenia w tym temacie, natomiast chcecie wyrazić życzenia co do składu CP 2018- proponuję założenie nowego wątku


Zgodziłbym się, zauważ jednak, iż te propozycje są w sposób ściśle personalny związane z obecnym składem The Eden House. :)

Pozwolę sobie Ci przypomnieć, kiedy po pojawieniu się informacji o Garden of Delight padały propozycje innych zespołów znajdujących się pod skrzydłami Artauda, nikt nie był tym obruszony.

Quote - A wracając do tematu : najnowsza płytka THE EDEN HOUSE nadeszła właśnie wczoraj prosto od dystrybutora, jest po pierwszym przesłuchaniu i jestem nią zachwycony.


Grono osób zachwyconych nieustannie się powiększa. ^^

Quote - w roli głównej wokalistki obsadzili tym razem moją uwielbianą Monikę Richards. Skoro wiadomo, że FAITH AND THE MUSE to już zakończona historia a solowe płyty Moniki nie mają już takiego ładunku emocjonalnego


Hm... Mówiąc szczerze mam nadzieję, iż Faith and the Muse jeszcze kiedyś powróci do nas niczym feniks odrodzony z popiołów. Nie tracę nadziei. :)

Zarazem nie do końca się zgodzę jeśli chodzi o karierę solową Monici, którą, osobiście uwielbiam w podobnym stopniu. Pierwsza płyta solowa InfraWarrior faktycznie nie była najbardziej udana, ale już Naiades zbliża się niebezpiecznie do poziomi F&tM. O ile nie słuchałeś, gorąco polecam. Ostatniej Kindred nie miałem okazji przesłuchać, liczę, iż upoluję ją wraz z autografem w przyszłym roku. :3

Quote - mam nadzieję, że za rok THE EDEN HOUSE wystąpi w Bolkowie z Moniką w składzie...


Liczę, iż inna możliwość nie będzie wchodziła w grę. :)
------------------------------------------------
[PM] [Email]

Pages:
1