Bractwo rycerskie zamku Bolków Castle Party Productions AlterNation
invite you to:
Menu
Castle Party on web
AlterNation Music Magazine radio station

Last posts


Kto i Kiedy/Who and when
Pages:
1 2

vimag

vimag

Registered
Writen at: 2017-03-19 13:46:50
#11643
Pytanie czy poza "wachlowaniem na życzenie" zespołami między zamkiem a kościołem są inne pomysły ... Rozumiem, że skoro konsekwentnie w czwartek koncerty są w ex-kościele to nie ma możliwości przeniesienia ich w tym dniu na zamek (a szkoda). W sumie alternatywą byłoby zrezygnowanie z kilku czy kilkunastu kapel albo rozpoczynanie na zamku koncertów o godz. 11 czy 12. Tylko ile osób przyjdzie o takiej godzinie ... ? I chyba "grubsze" kapele też mają swoje wymagania co do dnia z uwagi na inne zobowiązania czy nawet widzimisię ;-)
------------------------------------------------
Flammender Ruhm
[PM] [Email]
Krzysztof Rakowski

Krzysztof Rakowski

Organizator
Writen at: 2017-03-19 14:07:20
#11644
Tak, oczywiście nie jest to proste. Kapel wystąpi ponad 40sci. Na zamku wszyscy nie mogą. Ale taka Lahka Muza na przykład, a to nie jedyny zespół, prosiła od lat o koncert w Kościele. Na pewno, ze względu na ilość ludzi, wejście będzie tylko za okazaniem karnetu, No i tak jak w ubiegłym roku wejście będzie rotacyjne, bo ludzi ostatnio co rok jest więcej. Co rok sprzedajemy więcej karnetów i czwartkowy koncert będzie tylko dla tych co karnet kupiły. Myślimy nad tym jak to usprawnić i jeszcze lepiej nagłośnić. Ale oczywiście rozumiem, że są będą tacy którzy te sytuacje krytykują.
Miejsce jest takie jakie jest.
Więc by uniknąć tłoku rotacja będzie konieczna. Ale to normalne wszędzie. Na każdej imprezie. Jeśli chce za dużo osób wejść, trzeba zrobić to rotacyjnie.


------------------------------------------------
Pozdrawiam
Krzysztof Rakowski
[PM] [Email]
ixolite

ixolite

Registered
Writen at: 2017-03-19 21:54:03
#11645
ad. rotacyjność - otwarcie i udostępnienie bocznego wyjścia było dobrym pomysłem, zastosowanie opcji 'tu tylko wychodzimy'/'tamtędy wchodzimy' byłoby chyba ok
ad. nagłośnienia - poprawiło się, zauważyliśmy, kiedyś tylko naziemne, ostatnio było podwieszone i spokojnie na głównej przestrzeni dawało radę :)

coś, co nas boli za każdym rokiem, to np poziom jasności w trakcie imprez, bo przy jasnych i wysokich ścianach - każde światło (od lodówki itp) jest potęgowane i to miejsce traci klimat imprezowy prawie do zera :(
------------------------------------------------
[PM] [Email]

Pages:
1 2